Komforts un masāžas bauda

Jūsu ģimene un draugi var gan pasmieties, gan pačalot kopā, baudot ērtos sēdekļus kādā no mūsu Passion kolekcijas SPA baseiniem, kur ir radīti ideāli apstākļi spēku atjaunošanai un relaksācijai. Hidroterepeitiskās sprauslas nodrošina nomierinošu masāžu, kas atslābina ķermeni. Sprauslas ir izvietotas tā, lai dāvātu jums maigas sajūtas un sniegtu patiesu baudu.

Ideāli tīrs ūdens

Mūsu filtrēšanas sistēma automātiski filtrē SPA baseina ūdeni, padarot to dzidri tīru. Izvēlieties mūsu papildu sistēmu AquaPure Water Management System™ autonomai ūdens attīrīšanai. Tas ir mūsdienīgs risinājums – dabisks dezinfekcijas līdzeklis, kas garantē ūdens tīrību SPA baseinā un jūsu ģimenes drošību.

Passion Spas siltumsūknis

Siltumsūknis ir īpaši izstrādāts efektīvai un ekonomiskai ūdens sildīšanai burbuļvannās ar pretstrāvas peldēšanas spa, kas paredzēts darbam visu gadu un ir efektīvs pat pie -25°C!

Laikā, kad jūtam enerģijas patēriņa un ekoloģiskās uzvedības spiedienu, Passion Spas ievieš savu jauno unikālo XC siltumsūkņa tehnoloģiju, kas vairākas reizes samazina elektroenerģijas patēriņu!

Passion Spas izstrādes nodaļa ir būtiski pārveidojusi un uzlabojusi šo klasisko tehnoloģiju, lai jaunais īpašais XC siltumsūknis varētu sildīt ūdeni jūsu vannā visu gadu.