Covana OASIS

9 390,00 €*

Produkta numurs: COV-OASIS
Produkta informācija "Covana OASIS"

SPA baseina jumts.

Covana OASIS ir ne tikai burbuļvannas pārsegs, bet arī automatizēta, mūsdienīga, ērti lietojama lapene! Tā ūdensnecaurlaidīgais blīvējums samazina spa apkures izmaksas, pateicoties tā izcilajai izolācijas vērtībai, tajā pašā laikā novēršot nevēlamu piekļuvi, tādējādi aizsargājot jūsu ieguldījumu tik ilgi, kamēr tas jums pieder! (Turpretim tradicionālie vāki reti kalpo ilgāk par 3 gadiem!) To var atvērt 20 sekunžu laikā un jums ir moderna, eleganta lapene, kas pasargā jūs no vēja un kaitīga ultravioletā starojuma, nodrošinot jums intīmu, privātu telpu, kur varat sapņot un baudīt dzīvi, pateicoties izvelkamiem sāniem, kas pieejami kā papildaprīkojums. LED apgaismojuma sistēma tika izstrādāta, lai radītu siltu, draudzīgu atmosfēru un relaksējošu gaisotni, pamatojoties uz 7 rūpīgi izvēlētu krāsu kombināciju.

Sānu malas

Viens no mūsu populārākajiem papildinājumiem. Pieejami gan Slate, gan Mocha toņos, lai atbilstu jūsu OASIS, sānu malas nodrošina papildu aizsardzību pret vēju un sveršinieku skatieniem. Kad žalūzijas ir nolaistas, jums ir papildu priekšrocības, ko sniedz lapenes korpuss, kā arī automatizētās pārsegu sistēmas lietošanas vienkāršība.

Covana Oasis hot tub cover shades

Screens

The OASIS screens are a mesh material similar in concept to that of a window screen. They offer privacy and at the same time allow you to see what is happening in the area around your hot tub. Imagine you and your friends sitting in the hot tub out of the glaring sun but able to see the children playing in the pool in front of you, while inhibiting pests like flies & mosquitoes. Available in Slate & Mocha.

Covana Oasis hot tub cover screens

Mural Zen Screen

The Mural Zen Screen provides a dramatic view from the inside and out of the OASIS. The Zen Mural offers a peaceful mood to the environment.

Covana Oasis

Mural Island Shade

Escape to your private island with the Island mural. Let your imagination explore the environment as you find yourself relaxing on the dockside.

Covana Oasis Mural Island Shade

Colored LED Light System

The LED lighting is designed to deliver mood, warmth and ambiance. The lights give a dramatic effect by delivering color changing modes to enrich the atmosphere of your spa experience.

Covana Oasis

Non Permanent Mounting Plates

The Mounting Plates are a non permanent way of eliminating the need to bolt down the OASIS, and ultimately alter the existing surface of your concrete or deck patio. The weight of the spa securely holds down the OASIS in place.

Covana Oasis Non Permanent Mounting Plates

Rainforest panoramic Shades

High-definition panoramic picture that was spread on three roller shade sides to create one immersive ambiance.

Covana Oasis Rainforest panoramic Shades

https://www.passionspas.lv/media/d9/18/e1/1662562031/Covana-Oasis-elevation-Premout.pdf
https://www.passionspas.lv/media/fa/0e/c7/1662562031/Covana-Oasis-footprint-Premout.pdf