Passion spa & Vims Hofs - ledus vannu kopīgais redzējums

Holandietis Vims Hofs (Wim Hof) ir pazīstams kā Ledus vīrs, kurš pierādījis, ka strādājot ar savu prātu un ķermeni, var panākt ļoti daudz. Sava ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir ļoti sens un efektīvs veids, kā izveseļoties. Jau Senajā Grieķijā, kad tikko tika izveidota apkures sistēma, cilvēki joprojām labprātīgi gāja šajās ledus vannās, lai atveseļotos un uzlabotu savu imūnsistēmu.

Sadarbība starp Passion spa un Wim Hof ​​izvēršas ar virkni ievērojamu notikumu. Passion atrodas tikai pilsētas attālumā no Vima Hofa mājas. Uzņēmuma Passion Spa dibinātājs bija dziļi iedvesmots no Vima misijas. Passion Spas jau ir nostiprinājies labsajūtas pasaulē ar savām augstas kvalitātes burbuļvannām - solis no karsta uz aukstu bija viegls. 

 Aukstuma terapijas priekšrocības ir nenoliedzamas, taču ideāli apstākļi tās praksei nav viegli pieejami ikvienam. Vims saprot, ka ne visi var piekļūt ledus ezeriem un upēm, kā viņš. Tieši šis izaicinājums veicina viņa apņemšanos ieviest jauninājumus, izaicinājumu padarīt aukstuma terapijas spēcinošo spēku pieejamu visiem neatkarīgi no viņu ģeogrāfiskās atrašanās vietas - gan ziemā, gan vasarā!

Vairāk par Vima Hofa metodi un zinātniskiem pētījumiem - https://www.wimhofmethod.com/